Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się
Core IT Program

Szkolenia zrealizowane w ramach CoRe IT Program 2016.

Firma Tytuł szkolenia Termin
HPE Nowe trendy w IT, chwilowa zajawka, czy technologia przyszłości?
Prowadzący: Bartosz Dziudzik, Piotr Bator
Agenda:
 1. Co to jest serwer? – Przegląd portfolio HPE
 2. Jak mieć wszystko na oku? – zarządzanie pod kontrolą
 3. Wdrożenie w 15 minut? To możliwe.
 4. Sposoby przechowywania danych i ich zabezpieczania.
 5. Software defined Storage – nowy trend, czy zapomniana technologia?
 6. HPE StoreVirtual VSA – robiliśmy to zanim stało się to modne.
 7. Pokaz na żywo.

Prowadzący:
Bartosz Dziudzik – Konsultant techniczny w dziale Serwerów - Od ponad 5 lat związany z HP / HPE, wspierając swoją wiedzą i doświadczeniem kolegów z działu sprzedaży.

Piotr Bator - Konsultant techniczny HPE Storage - W firmie HPE pracuje od 2 lat. Zaczynał swoją pracę jako stażysta, obecnie stanowi wsparcie techniczne dla zespołu sprzedawców HPE w zakresie przechowywania i zabezpieczania danych.

szczegóły
20.06.2016
microsoft Azure 101 – czyli jak budować rozwiązania w oparciu o chmurę Microsoft
Prowadzący: Karol Żak
Agenda: W trakcie spotkania poznamy wszystkie wady i zalety rozwiązań budowanych w oparciu o chmurę Microsoft Azure. Dowiemy się czym jest chmura i w jakich scenariuszach sprawdza się najlepiej. Poznamy również przekrój usług dostępnych w ramach MS Azure, od maszyn wirtualnych, przez serwery aplikacyjne i bazodanowe po bardziej zaawansowane i specjalistyczne usługi.

Prowadzący:
Karol Żak - Microsoft Technical Evangelist - Były uczestnik programu Microsoft Student Partners, założyciel i ex-lider Grupy .NET Politechniki Radomskiej. Entuzjasta najnowszych technologii od lat związany z Microsoft i społecznością IT w Polsce. Specjalizuje się w technologiach mobilnych oraz najnowszych narzędziach i środowiskach programistycznych. Hobbystycznie poszerza swoje horyzonty i realizuje swoje dziecięce marzenia zajmując się tworzeniem gier komputerowych :).
Przez 2 lata jako certyfikowany trener z tytułem MCT zajmował się prowadzeniem szkoleń IT, po czym dołączył do zespołu Technicznych Ewangelistów w Microsoft.
Prywatnie, pasjonata futbolu amerykańskiego, grający na pozycji rozgrywającego jednej z warszawskich drużyn

szczegóły
22.06.2016
cisco W trakcie uzgodnień
isolution Tworzenie i projektowanie gier - Warsztaty
Prowadzący: Kamil Wdowczyk
Warsztat przeniesiony na październik/listopad 2016
Agenda:
 1. Wstęp
 2. Dlaczego Game Maker
 3. Flappy Bird
 4. Przerwa
 5. Gra przygodowa
 6. Podsumowanie warsztatów

Prowadzący szkolenie:
Kamil Wdowczyk – W pracy jest projektantem doświadczeń użytkownika (UX Designer) w firmie IT, a od 10 lat hobbystycznie twórcą gier. Projektuje i programuje gry w środowisku GameMaker: Studio, jest administratorem największej polskiej strony poświęconej temu programowi. Jego gry pobrało już ponad 50 tysięcy osób na całym świecie. Od jakiegoś czasu jego nowym hobby jest dzielenie się wiedzą z innymi na temat tworzenia i projektowania gier. Wykładał dla studentów na kilku uczelniach wyższych oraz udzielał się w kilku fundacjach pokazując młodszym i starszym dzieciom podstawy tworzenia gier.

Materiały: Agenda - rozwinięcie

szczegóły

17:00 - 20:00
sala 116